0 %
(0 hodnocení)
Skike
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Skike
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Skike v9 FIRE 150

skike v9 FIRE 150 - skike s pevnou a volnou patou na bruslení i "klasiku". Model v9 Fire vychází z populární řady v8, uživateli však přináší lepší uchycení nohy a možnost změny velikosti kolečka za větší či menší. Verzi se 150 mm kolečky doporučujeme všem kteří chtějí se skike jezdit po relativně rovném a pevném terénu. Novinkou je i možnost rozhodnout se jezdit s volnou nebo zafixovanou patou. Díky spec. mechanismu je možné patu buď na pevno zaaretovat nebo nechat volnou. Upozorňujeme, že fixace se provádí pomocí šroubků a dodaného příslušenství.

- Možnosti testování skike před nákupem ....více zde

- Skike TV - YouTube kanál kde najdete vše užitečné

- Modelový rok : 2022

- Pneumatiky: nafukovací gumové pláště Roadstar nebo Innova s duší, rozměr kol: 150 x 30 mm,

- Ložiska : kuličková ložiska ABEC 7

- Kolečka : 150 mm kolečka, ( 150 x 30 ) přední se zpětnými zámky Reverselock ( zabraňující protočení vzad ). Rozchod kol  590 mm. Variabilně lze dokoupit a vyměnit za větší 200 mm ( nutná kompletní přechodová sada )

- Materiál : hliník / plast

- Hmotnost : 2,3 kg kus /  4,6 kg  pár

- Velikost bot : cca EU 36 - 47

- Maximální nosnost : 120 kg

- Brzdy : 2x patentovaný, nastavitelný brzdový systém (zpomalovací účinek brzd dosahuje hodnoty > 6,5 m/s)

- Další vybavení : Délkově nastavitelný držák kolem paty pro různou velikost obuvi, Patentovaný systém nastavení vnějšího a vnitřního úhlu náklonu(přispůsobení pro nohy typu X/O ).

Jízda na skike je v podstatě samostatná všestranná sportovní disciplína, protože lidé, kteří jezdí na skike trénují více než 95 % svých svalů a to v přírodě a téměr v každém terénu. Jízda na skike je také určená k podpoře Vašeho oblíbeného sportu jako náhrada a doplňková sportovní činnost. Budete mít možnost celoročně zvyšovat Vaši sportovní výkonnost v případě, že se nemůžete věnovat Vaší oblíbené sportovní činnosti. Skike můžete využít jako doplněk k jízdě na kole, běžeckému lyžování a k dalším sportovním aktivitám. Propracovaný vzhled, nafukovací pneumatiky, vysoce účinné, patentované brzdy a chytré nastavení vnějšího a vnitřního úhlu náklonu (postavení nohou typu O a X) nabízí nový způsob trávení času pod širým nebem bez ohledu na rovinatost terénu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Skike
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky