Popis

Starfield

V roce 2330 se lidstvo vydalo mimo naši sluneční soustavu, osídluje nové planety a žije coby vesmírný národ. Ty se přidáš ke Constellation - k poslední skupině vesmírných objevitelů, kteří hledají vzácné artefakty po celé galaxii - a budeš zkoumat rozsáhlý vesmír v největší a nejambicióznější hře od Bethesda Game Studios.

 

Vyprávěj svůj příběh

Ve hře Starfield je nejdůležitější příběh ten, který vyprávíš ty se svou postavou. Začni svou výpravu tak, že si upravíš vzhled a určíš si příběhové pozadí a vlastnosti. Budeš zkušeným objevitelem, okouzlujícím diplomatem, plíživým kyber runnerem, anebo něčím úplně jiným? Volba je na tobě. Rozhodni se, kým budeš a čím se staneš.

 

Prozkoumej vesmír

Vydej se na cestu mezi hvězdami a objev víc než 1000 planet. Pohybuj se v rušných městech, prohledávej nebezpečné základny a zdolávej divokou krajinu. Poznej a verbuj hrstku zajímavých postav, přidej se k výpravám různých frakcí a plň zakázky po osídlených soustavách. Neustále na tebe budou čekat nové příběhy a zážitky.

 

Buď kapitánem na lodi svých snů

Pilotuj loď svých snů a vel posádce. Přizpůsob si vzhled lodi, uprav klíčové systémy včetně zbraní a štítů a získej jedinečné bonusy díky členům posádky. V hlubokém vesmíru se zapojíš do riskantních leteckých soubojů, narazíš na náhodné mise, budeš kotvit na vesmírných stanicích, a dokonce můžeš napadnout a zabavit nepřátelské lodě, které si přidáš do sbírky.

 

Objevuj, sbírej, buduj

Objevuj planety a jejich faunu, flóru a suroviny potřebné k výrobě všeho od léků a jídla po vybavení a zbraně. Buduj předsunuté stanice, najímej posádku, která bude pasivně těžit materiál, a zakládej nákladní spoje kvůli přepravě surovin mezi nimi. Investuj tyto suroviny do výzkumných projektů a odemkni si jedinečné výrobní recepty.

 

Nabito a odjištěno

Vesmír dokáže být nebezpečné místo. Díky vyladěnému soubojovému systému získáš nástroje na řešení každé situace. Ať už dáváš přednost dalekonosným puškám, laserovým zbraním či demolicím, každý druh zbraně lze upravit podle tvého herního stylu. Prostředí s nulovou gravitací obohacují souboje o chaotickou podívanou, zatímco tryskové batohy dávají hráčům dosud nevídanou svobodu pohybu.

 

 
Zobrazit více

Parametry

Doporučený věk (PEGI) 18
Žánr RPG
Výrobce Bethesda Softworks
Rok vydání 2023
DLC ne

Podobné produkty