Popis

Tempish VIBER 110

Kolečkové brusle Tempish VIBER 110 spojují tvrdou freestylovou botu s rychlými kolečky. Univerzální model je určený pro kratší trasy ve městě a freestyle prvky, ale i na fitness stezky. Tato brusle je ideální pro pokročilé a zkušené bruslaře a současně i vhodným úvodem do triskates bruslení. Díky hardboot koncepci brusle přináší dokonalou podporu a vedení čímž jezdci výrazně pomáhá.

Výhody bruslí Tempish VIBER 110

Český výrobce
Brusle použitelné jak na freestyle, tak na fitness stezky
Krátký, obratný rám
Velká kolečka, která tlumí nerovnosti
Bota i liner jsou velmi dobře odvětrané
Pevné utažení přes nárt pomocí mikropřezky

Bota
Brusle s tvrdým skeletem je svou konstrukcí a vybavením určena pro univerzální použití. Pod linerem v patní části tlumí nárazy Antishock vyrobený z materiálu TPR, které výborně pohlcuje vibrace i nárazy, je masivní, komfortní a měkký. V kloubu brusle je použit šroub se speciální maticí a podložkou, díky kterému je cuff vyměnitelný a je možné jej v případě potřeby dotahovat, také zaručuje větší životnost než kloubní nýt. 
Liner
Ve vnitřní botičce freestylových bruslí Tempish VIBER 110 se v oblasti prstů nachází elastický neopren pro zvýšení komfortu. V zadní části je poutko pro pohodlné přenášení bruslí. V oblasti Achillovy šlachy je liner snížený a tvarovaný do tvaru písmene V, což umocňuje manévrovatelnost a mobilitu. Liner má výřezy v oblasti ohybu kotníku přešité elastickým neoprenem, čímž se dosahuje optimálních anatomických dispozic lineru při zachování jeho tuhosti. Na spodní část lineru je použit materiál, který méně klouže ve skeletu. V botě je anatomická vkládací stélka s tloušťkou 3mm, které je dostatečně komfortní, přitom není příliš měkká.
Jazyk
Jazyk lineru je dostatečně tuhý i tlustý, skládá se z 2 částí, tudíž perfektně kopíruje nárt nohy. Jazyk drží dobře pozici díky použití stahovací gumy.
Odvětrání
Skelet tříkolečkových bruslí Tempish VIBER 110 je celý dobře odvětrán včetně průduchů na spodní straně boty vedoucích čerstvý vzduch i k chodidlu. Ventilace dokončí prodyšný liner, který obsahuje průduchy po celém svém obvodu včetně jazyku.
Zavazování
Horní samosvorná přezka je kovová. Pásek se zasouvá do skeletu, aby nezachytával o druhou brusli při bruslení. Nártový pásek je osazen jednostupňovou mikropřezkou s velmi pohodlným utahováním a povolením na principu ráčny. Plastové chrániče na vnější straně bruslí jsou vyměnitelné. Dírky na tkaničky jsou osazeny pevnostními kovovými kroužky pro ochranu tkaniček a lepší utahování. Díky použití voskovaných tkaniček o šířce 10 mm je možné snadnější postupné utahování tkaniček a efektivnější uzavření skeletu brusle k chodidlu.
Rám
ALU podvozek vyrobený pomocí CNC je silně vyztužený s prostorovou konstrukcí, velmi pevný, stabilní a přesný. Do podvozku je možné namontovat i menší kolečka, minimální doporučená velikost 90 mm. Podvozek je k botě přichycený pomocí 2 centrálních šroubů, a tak je možné ho příčně i podélně nastavovat . Díky krátkému podvozku je zaručena jednoduchá ovladatelnost.
Montážní rozměry podvozku: 165 mm
Kolečka
Kolečkové brusle jsou v základu vybaveny kombinací tří koleček o velikosti 110 mm, díky nimž bude jízda hladká, komfortní a rychlá. Tvrdost koleček je 85 A.
Ložiska
Kolečka jsou osazena kvalitními ložisky ABEC-9 chrome s gumovou prachovkou pro snadné čištění a údržbu.
Osky
Duté osky pro snížení hmotnosti mají průměr 8 mm a jsou montované u levé brusle z vnitřní strany a u pravé brusle z vnější strany, aby nedocházelo k povolování šroubů při jízdě.
Brzda
Brzda je součástí balení.

Videa a návody

Návod ke stažení
Pro zvětšení videa klikni ve videu vpravo dole na ikonu čtverečku

  

Velikosti

Jak vybrat správnou velikost bruslí
37 = 23,6 cm
38 = 24,5 cm
39 = 25,2 cm
40 = 25,9 cm
41 = 26,6 cm
42 = 27,6 cm
43 = 28,3 cm
44 = 29,0 cm
45 = 29,7 cm

Poradna
    

Naše benefity

Diagnostika klenby zdarma 
Jsme autorizovaná prodejna značky Tempish
Zázemí specializovaných kamenných prodejen
Odborné poradenství - tým zkušených bruslařů a instruktorů
Testy a recenze - bruslení nás baví, brusle testujeme a připravujeme pro vás recenze
Servis kolečkových bruslí
Půjčovna kolečkových bruslí
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tempish
Ložiska ABEC 9
Určení unisex
Brzda ano
Kategorie aggressive
Velikost koleček 110 mm
Tvrdost koleček 85 A

Podobné produkty