95 %
(194 hodnocení)
TrueLife akumulátorové 70000 ot./min. 100 g Časovač
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
95 %
(194 hodnocení)
TrueLife akumulátorové 70000 ot./min. 100 g Časovač
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

TrueLife SonicBrush Compact

TrueLife SonicBrush Compact – Protože zuby máte jen jedny
Zdravé zuby a dásně? Spolehněte se i vy na kartáček s moderní sonickou technologií TrueLife SonicBrush Compact. Díky jeho péči získáte zářivý úsměv a nedáte šanci škodlivým bakteriím. Hlava kartáčku kmitá vysokou frekvencí a každým pohybem odstraní maximum zubního plaku. Můžete vybírat ze 4 režimů čištění. Baterie vydrží celých 30 dní.

4 režimy pro každodenní péči
TrueLife SonicBrush Compact v sobě má 4 módy čištění, které se komplexně postarají o vaše ústa. Režim Clean je nejběžnější a hodí se pro každodenní používání. Citlivé zuby a dásně můžete s klidem svěřit režimu Sensitive. Ke krásnému bílému úsměvu vám pomůže režim White a příjemnou masáž dásní zajistí režim Massage.

Sonická technologie zničí plak
Hlavice kartáčku kmitá ve vysoké frekvenci 35 000 pohybů za minutu. Jemné vibrace nedají šanci zubnímu plaku, pigmentovým skvrnám ani bakteriím. Technologie je oproti rotačním kartáčkům šetrnější k zubní sklovině. Kartáček zároveň víří pastu s vodou, vhání je do mezizubních prostor a tím je pomáhá čistit.

Délku čištění pohlídá za vás
SonicBrush Compact v sobě má zabudovaný časovač, který vás provede každým čištěním. Po 30 vteřinách vám dá vědět, abyste se přesunuli na další část úst. Po dvou minutách kartáček automaticky vypne. Čištění díky časovači rychle uteče. Navíc získáte jistotu, že jste si zuby vyčistili rovnoměrně a správně.

Na doma i do kufru
SonicBrush Compact se vám se svými malými rozměry vejde do každé tašky. Prvotřídní zubní hygienu si tak užijete i na cestách. Nabíjecí stojánek může zůstat doma – baterie v kartáčku vydrží až 30 dní čištění. Svým minimalistickým designem doplní vaši koupelnu a jediné tlačítko zajistí snadné ovládání.

Šetrná sonická technologie
Sonické kartáčky pracují na bázi vysokorychlostního kmitání a vibrací. Hlava kartáčku neničí zubní sklovinu a hodí se i pro citlivé zuby.

4 režimy čištění
Pro maximální účinnost jsme kartáček vybavili hned čtyřmi režimy. Dohromady se skvěle postarají o vaše ústa – ať chcete mít bělejší úsměv, správně prokrvit dásně nebo si jen efektivně vyčistit zuby.

Cestovní design
Kartáček je kompaktní a vejde se vám do běžné hygieny. Stojánek s nabíječkou rovněž snadno sbalíte a vezmete kamkoliv s sebou.

Automatický časovač
Časovač pohlídá správnou dobu čištění a po dvou minutách kartáček vypne.

Dvě hlavice v balení
V krabici najdete hned dvě hlavice nové generace určené výhradně pro SonicBrush Compact. Výměna zabere pár vteřin, takže kartáček můžete používat ve dvou.

Rovnoměrné čištění
Kartáček vám dá každých 30 vteřin vědět, že byste se měli přesunout na další část úst. Čištění tak bude rovnoměrné a zdravé.

Tabulka specifikací:

Výdrž baterie
30 dnů

Nabíjení
Indukční

Náhradní hlavice (v balení)
2 ks

Časovač
Ano

Rozměry kartáčku
170 mm × 25 mm × 25 mm

Hmotnost kartáčku
100 g

Hmotnost kartáčku se základnou
166 g

Přídavné příslušenství
Výměnné hlavice – Standard, Sensitive, Whiten

Počet kmitů
Až 35 000 kmitů/min

Režimy
Clean, Sensitive, Massage, Whiten

Voděodolnost
IPX7

Obsah balení:

TrueLife SonicBrush Compact
Nabíjecí stanice
2× náhradní hlavice
Uživatelský manuál
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TrueLife
Napájení akumulátorové
Počet kmitů za minutu 70000 ot./min.
Hmotnost 100 g
Časovač ano
Počet stěrů za minutu 70000
Typ sonické
Počet čistících programů 4
Zobrazit více parametrů