0 %
(0 hodnocení)
WRC 3.2 m 1 : 50
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
WRC 3.2 m 1 : 50
Zobrazit další nabídky

Popis

WRC Hybrid Boost 1:50

Charakteristika
Elektrická autodráha pro děti i dospělé v měřítku 1:50 - WRC Hybrid Boost. Ideální první autodráha s menšími rozměry. Délka tratě 3,2m, 2 auta rally, dvojitý looping. Provoz na tužkové baterie (8 ks AA - baterie nejsou obsahem balení). Ovladače jsou přizpůsobeny dětské ergonomii, mají funkci TURBO a omezení výkonu. Dráhová autíčka Ford Puma Rally Hybrid. Rozměry autodráhy 94 x 60 cm.

V balení WRC Hybrid Boos je vše pro závodění (stačí doplnit baterie), menší rozměry dráhy usnadňují její instalaci v dětském pokoji. Mladé jezdce přenesou do atmosféry rally závodů WRC. Projeďte zatáčky a naberte rychlost pro překonání zábavného loopingu. Dráhová autíčka jsou navíc vybavena LED osvětlením!

Analogová autodráha
Auto dráha pracuje na osvědčeném a spolehlivém analogovém systému. To znamená, že rychlost autíček udává napětí v kolejnicích, které se mění stiskem ovladačů.

Ovladač s turbem
Kvalitní ergonomický ovladač okamžitě padne do ruky. Každý ovladač je vybaven proporcionální tlačítkem na ovládání plynu a tlačítkem TURBO, které krátkodobě zvýší rychlost příslušného autíčka. Jednoduché připojení ovladače pomocí konektoru Jack.

Omezení výkonu
Na spodní straně ovladače je plastový šroub, kterým lze mechanicky omezit doraz páčky plynu a tím nastavit maximální rychlost pro autíčko. To je vhodné pro menší děti, aby autíčka nevylétávala z dráhy.

Obrázkový návod
Ke všem autodráhám WRC je dodáván obrázkový návod, ve kterém naleznete varianty sestavení tratě, zapojení autodráhy, popis jednotlivých funkcí a způsob údržby. Vše je jednoduché a přehledné tak, aby autodráhu sestavilo dítě.

Dvojitý looping
Trať obsahuje zábavný dvojitý looping, který si děti zamilují. Před začátkem loopingu je nutné na ovladači zmáčknout Turbo, aby autíčko bezpečně projelo hlavou dolů.

Autíčka Ford
Kvalitně zpracovaná autíčka se stejnosměrným motor, jsou devízou celé autodráhy. Množství detailů a nabarvení karoserie je na velmi vysoké úrovni.

Funkční světlomety
Zažijte neopakovatelnou atmosféru večerních závodů. Každé autíčko je vybaveno vysoce svítivými LED světlomety, které osvítí trať a dodají na autentičnosti.

Balení obsahuje autíčka s propracovanými detaily, bezdrátové ovladače s tlačítkem Turbo, díly na stavbu tratě a looping.

Vlastnosti

2x autíčko Ford Puma Rally Hybrid se světly
2x ruční ovladače s funkcí Turbo
Možnost nastavení max. výkonu na vysílači
Dvojitý looping

Měřítko 1:50
Délka trati je 3,2 metru
Rozměry 94 x 60 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce WRC
Délka tratě 3.2 m
Měřítko dráhy a aut 1 : 50
Zobrazit další nabídky