100 %
(1 hodnocení)
Elan pánské pokročilý all mountain 22/23
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
100 %
(1 hodnocení)
Elan pánské pokročilý all mountain 22/23
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Elan Amphibio 12 C PS 22/23

- Pokud jsou vaší hlavní doménou upravené sjezdovky a toužíte po všestrannosti, tak se seznamte s lyžemi Amphibio 12 C. Mají jednu vrstvu karbonu pro snížení hmotnosti, ale jejich výkon je navýšen pro potřeby all-mountain. Jsou vybaveny technologií Amphibio Truline a bočními stěnami RST pro výjimečnou stabilitu a reakčnost, která vám umožní jezdit po celý den.

- Amphibio Truline posunuje asymetrický design lyží na úplně novou úroveň díky strategickému rozložení materiálu přes hrany lyží. Konstrukční materiál je umístěn po celé délce vnitřní hrany lyže, což jí dodává větší stabilitu v oblouku, zatímco odebrání materiálu na vnější hraně pomáhá hladkému a snadnému provedení ideálního oblouku.

- Konstrukce bočních hran RST přispívá k optimálnímu přenosu síly a energie od lyžaře na hrany lyží a zaručuje maximální držení hran od špičky až po patku.

- PLÁŠŤ POWER SHELL = VYNIKAJÍCÍ STABILITA BEZ VĚTŠÍ HMOTNOSTI LYŽE.

- Dřevěné jádro Power tvoří rám z topolového dřeva, který je vertikálně spojen s laminovanou vrstvou, což zaručuje větší torzní stabilitu a výbornou ovladatelnost lyží. Tato složená konstrukce také přispívá k lepšímu držení hran v oblasti špičky a patky a lyže díky ní mají stejnou pružnost na celé své délce.

- Do lyže jsou vsazeny lehké karbonové trubičky, které probíhají po celé délce a kopírují tvar bočního vykrojení. Zaručují torzní stabilitu, silný odraz a zároveň přispívají k redukci materiálu v jádru lyže. Díky tomu mají lyže neuvěřitelně nízkou hmotnost, rychle reagují a jsou stabilní.

- Systém Power Shift je plně integrovaný systém vázání s pružnou free-flexovou konstrukcí plate-in-plate (“podložka v podložce”). Unikátní prvky PowerEdge Lifters zaručují přímý přenos energie od vázání na lyže, což umožňuje rychlé nasazení oblouku a efektivní přenos sil v obloucích. Tlumiče vibrací na přední a zadní části podložky přispívají k lepšímu držení hran a kontrole nad lyžemi.

- Doporučéná délka lyže je -5cm - 20cm než výška postavy.V případě -5cm je lyže méně točivá, ale stabilnější při vyšších rychlostech.V případě -20cm je lyže více točivá, ale méně stabilní ve vyšších rychlostech.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Elan
Určení pánské
Schopnosti lyžaře pokročilý
Typ all mountain
Sezona 22/23
Délka oblouku střední
Technologie TRULINE TECHNOLOGY, RST SIDEWALL, POWERSHELL, POWER WOODCORE
Konstrukce TruLine Technology, boční hrany RST, Karbon
Materiál jádra dřevěné
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky