98 %
(8 hodnocení)
EVPartner 230 V V 3.6 kW
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
98 %
(8 hodnocení)
EVPartner 230 V V 3.6 kW
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

EVPartner Nabíječka pro elektromobil a Plug-in Hybrid do zásuvky 230V Typ 2 3,6 kW 3 m

Spolehlivá a technologiemi nadupaná nabíječka pro každý elektromobil či plug-in hybrid od německého výrobce je povinnou výbavou každého elektromobilisty. Jednu stranu nabíječky připojíte do 230V zásuvky, kterou máme všichni doma, v garáži či na chatě a druhou část připojíte do Vašeho vozidla. Nabíječka disponuje nejpokročilejším managementem nabíjení díky interně vyvinutému čipu, který chrání před přepětím, podpětím, únikem proudu, přehřátím, zkratem či při zasažení bleskem. V případě jakékoliv této události či anomálie, se okamžitě proces nabíjení ukončí, a to v průběhu 32 milisekund. Maximální nabíjecí výkon je na úrovni až 3,6 kW a v závislosti na velikosti akumulátoru ve vozidle bude Vaše vozidlo nabité už za pár hodin. Délka nabíječky je až 3 metry, což je neocenitelná výhoda v případě nabíjení mimo domova, venku, v apartmánu či na chatě.

Nastavení vlastního nabíjecího výkonu

Díky nejmodernějšímu řídicímu elektronikou si navíc můžete na nabíječce nastavit vlastní nabíjecí výkon, který Vám vyhovuje. V případě, že máte na chatě starší elektroinstalaci, nebo v garáži nižší stupeň jistění, můžete tomu přizpůsobit výkon nabíječky, aby bylo nabíjení bezpečné a spolehlivé. Tuto funkci oceníte také v případě, kdy si budete chtít dobít svůj elektromobil či plug-in hybrid na dovolené a nechcete riskovat, že přetížíte elektroinstalaci či dokonce vyhodíte jistič/ pojistky. Na výběr je nabíjecí proud 6A, 8A, 10A, 13A a 16A (min. 1,2 kW a max 3,6 kW). Funkci nastavení nabíjecího výkonu využijete také v případě, kdy máte fotovoltaiku a rádi byste přizpůsobili výkon nabíječky aktuální výrobě solárních panelů.

Všechny informace na přehledném LCD displeji

Nabíječka disponuje 1,4 palcovým LCD displejem, který zobrazuje v reálném čase výkon nabíjení, celkovou odevzdanou energii, teplotu nebo čas nabíjení. Budete tak mít dokonalý přehled o procesu dobíjení a tyto údaje můžete například dále využít pro tvorbu statistik či vyúčtování nákladů za nabíjení. Dále obsahuje také světelné indikátory, které zobrazují základní parametry o nabíjení, jeho procesu, případnou chybovost či úspěšné ukončení. Jedním rychlým pohledem se okamžitě dozvíte všechny podstatné informace i bez toho, aniž byste museli nasadit do vozidla nebo ho aktivovat.

Kompaktní rozměry a proto všude s sebou

Díky svým šikovným rozměrům můžete mít jednu nabíječku stále s sebou a druhou například na chatě či v garáži. Pro ještě lepší organizaci nabíjení si ji můžete připevnit na zeď pomocí háčků aby se kabel nemotal či nešpinil jen tak po zemi. Jedná se o cenově mimořádně výhodné řešení v případě, že si chcete dobít svůj elektromobil či plug-in hybrid rychle, bezpečně a hlavně pohodlně doma i na cestách.

Klíčové vlastnosti

- Kvalitní nabíječka od německého výrobce

- Pokročilé řízení procesu nabíjení díky nejmodernější elektronice

- Nadstandardní ochrana před přepětím, podpětím, únikem proudu, zkratem, přehřátím či zasažením bleskem

- Obsahuje LCD displej a zobrazuje všechny základní údaje o nabíjení jako proud, teplota, čas či energie

- Kompatibilní se všemi elektromobily a plug-in hybridy

- Stačí připojit do běžné 230V zásuvky

- Možné připevnění a montáž na zeď

- Přenosná, skladná a snadno přenositelná nabíječka

- Vhodné i pro starší elektroinstalace, apartmány, chaty či garáže

- Vodě odolné provedení IP65 a dokonalá ochrana i v deštivém počasí

- Ekologické materiály, robustnost a odolnost

Parametry a specifikace

- Maximální nabíjecí výkon až 3,6 kW 16A při 230V

- Minimální nabíjecí výkon 1,2 kW

- Nastavitelný proud 6A, 8A, 10A, 13A nebo 16A

- Jednofázové nabíjení

- Konektor do zásuvky Schuko běžná zástrčka 16A

- Konektor do vozidla Typ 2 (iec62196)

- LCD displej 1,4“

- Reakční doba ochrany: 32 mls

- Ochranný proud proti úniku: 23mA

- Délka kabelu: 3 metry

Časté otázky a odpovědi

Jaký je rozdíl mezi nabíječkou a WallBoxem?

Nabíječka má většinou jenom jednu jedinou funkci, a sice nabít baterii elektromobilu či plug-in hybridu. Její nabíjecí výkon je o něco nižší, protože je limitována běžnou 230V zásuvkou. Na rozdíl od toho WallBox se připojuje do trojfázové 5-kolíkové zásuvky (kde se připojuje např. i mixér) a nabízí rychlejší nabíjení až na úrovni 22 kW. WallBox disponuje také různými funkcemi, jako například ovládání přes mobilní aplikaci, Wi-Fi připojení, autorizaci pomocí RFID karet, nastavení limitů, plánování nabíjení v čase nízké tarify, propojení na fotovoltaiku, přidělování oprávnění, sledování statistik a vyúčtování a mnoho dalšího.

Mám si koupit nabíječku nebo WallBox?

Většina elektromobilistů dává přednost právě WallBoxu. Jednoduše nabízí daleko více funkcí a z pohledu do budoucnosti jde jednoznačně o výhodnou investici nabitou technologiemi. WallBox má svůj vlastní systém, který se neustále aktualizuje a díky Wi-Fi do něj přibývají i nové funkce a vylepšení.

Je lepší WallBox nebo nabíječka?

To záleží na tom, kde a za jakých podmínek plánujete nabíjet. Jsou situace, kde je lepší nabíječka a zas naopak. Pokud jedete na chatu či na dovolenou a chcete si dobít svůj elektromobil či plug-in hybrid v apartmánu, běžná nabíječka do 230V je určitě tou správnou cestou. Pokud nechcete riskovat vyhozený jistič, přetížení starší elektroinstalace, nabíječka do 230V je jednoduše povinnou výbavou a měl by ji s sebou nosit každý. Je malá, praktická a může Vám pomoci v ne příjemné situaci v případě problémů na cestách či vybití baterky. Na chvíli se připojit do 230V zásuvky Vám může doslova vytáhnout trn z páte a zachránit od přivolání odtahovky.

Potřebuji k nabíječce nějaké redukce, koncovky nebo nabíjecí kabely?

Ne. Nabíječka už v sobě obsahuje úplně všechno. Evropskou koncovku do 230V zásuvky, řídicí elektroniku proti přepětí, podpětí, úniku, skratu či přehřátí, dlouhý kabel 3, 5 nebo 10 metrů a také samotný nabíjecí konektor.

Co v případě, že chci nabíjet v starším apartmánu, na chatě, v garáži či v domě?

Naše nabíječky disponují možností nastavení vlastního proudu nabíjení. Pokud si nejste jistí, jakou rychlostí a výkonem se můžete nabíjet, na naší nabíječce si můžete tlačítkem nastavit nižší proud a výkon, čím zabráníte možnému přetížení a komplikacím. Na výběr je 6A, 8A, 10A, 13A, 16A (od 1,2 kW až po 3,6 kW).

Je nabíječka do 230V vhodná a kompatibilní i s plug-in hybridními vozidly?

Ano

Je nabíječka do 230V kompatibilní i s mým elektromobilem?

Nabíječka je kompatibilní s 99% evropskými elektromobily a značkami jako BMW, Fiat, Audi, Škoda, Kia, Hyundai, MG, BYD, VW, Porsche, Smart, Opel, Peugeot, Citroen, Jeep, Jaguar, Mercedes, Tesla, Dacia, Renault, Nissan, Cupra a jiné.

Přílohy 

- Návod pro Nabíječka Typ 2 do 230 V
Zobrazit více

Parametry

Výrobce EVPartner
Napětí 230 V V
Výkon 3.6 kW
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty