0 %
(0 hodnocení)
EVPartner 400 V V 11 kW
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
EVPartner 400 V V 11 kW
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

EVPartner Nabíječka s Wi-Fi pro elektromobil a Plug-in hybrid do zásuvky CEE 400 V Typ 2 11 kW 5 m

Pokud hledáte špičkovou nabíječku pro Váš elektromobil či Plug-in Hybrid s nejmodernějšími funkcemi, nejpokročilejšími technologiemi a Wi-Fi konektivitou za tu nejlepší cenu, právě jste našli dokonalý produkt. Jsou to právě pokročilé technologie, německá kvalita a bezkonkurenční cena, které dělají z této nabíječky první volbu pro většinu elektromobilistů. Spolehnout se můžete až na trojfázové nabíjení 3 x 16A 11 kW, téměř nulové ztráty díky nejmodernějším vodičům z revoluční bezkyslíkaté mědi s funkcemi špičkových WallBoxů. To vše v jednom moderním, kompaktním těle včetně integrovaného 5m nabíjecího kabelu Typ 2, řídicí elektroniky, množství ochran a senzorů a konektoru do běžné 5kolíkové 380/400 V zásuvky, kterou najdete téměř všude.

Až 3x rychlejší než běžné nabíječky

Pokud chcete i Vy nabít své EV či PHEV nejrychleji, avšak zároveň ekonomicky nejvýhodněji a inklinujete k nejmodernějším technologiím, tato nabíječka s Wi-Fi bude pro Vás tou správnou volbou. Využít ji můžete všude tam, kde se nachází 5kolíková zásuvka (do které se připojuje například cirkulár), Tedy např. garáže, chaty, rodinné domy, hotely, apartmány, kempy a množství jiných míst. Zároveň jde o nejbezpečnější a nešetrnější způsob nabíjení baterie vůbec, který doporučuje 100% všech výrobců vozidel na světě. Při trojfázovém nabíjení se elektřina přicházející do vozidla rovnoměrně rozdělí na 3 větve/fáze, čím se oproti DC nabíjení šetří zdraví baterie ve vozidle a také samotná elektroinstalace.

Bezdrátové Wi-Fi připojení, nastavení výkonu či sledování stavu nabíjení

Pomocí zabudovaného Wi-Fi modulu je možné nabíječku pohodlně ovládat na dálku z vašeho smartphonu či tabletu, měnit samotný výkon nabíjení od 1,3 až po 11 kW, sledovat nabíjecí průběh, statistiky, spotřebovanou energii, napětí, proud, čas, prohlížet historii nabíjení a množství dalších funkcí. K dispozici je doživotně bezplatná mobilní webová aplikace, pomocí které můžete plnohodnotně spravovat, řídit či monitorovat průběh nabíjení z pohodlí Vaší obývacího pokoje. Nabíjení můžete přes aplikaci aktivovat, deaktivovat, případně naplánovat na čas, který Vám bude vyhovovat, což je nenahraditelná funkce pro všechna odběrná místa s nízkou tarifikací, případně fotovoltaikou.

Inteligentní nabíjení a automatické řízení výkonu

Další technologicky vyspělou funkcionalitou této nabíječky je bezpečnostní smart systém 4-gears, který monitoruje nejen proces nabíjení, ale také celkové vytížení elektroinstalace, do kterého je nabíječka připojena. V případě, že tento systém detekuje jiný energeticky náročný spotřebič v domácnosti (tepelné čerpadlo, elektro kotel, pračka, sporák, myčka a pod.), který se právě zapnul, nabíječka okamžitě přizpůsobí nabíjecí výkon tak, aby nedošlo k přetížení systému a nedošlo k přerušení nabíjení. V tomto režimu pracuje nabíječka s nastavitelným variabilním proudem 8A, 10A, 13A, 16A, který je automaticky regulován na základě energetických nároků odběrného místa (domácnost, firma, chata, garáž, hotel a pod.). Touto funkcí se mohou pochlubit pouze ty nejmodernější a nejpokrokovější WallBoxy a nabíječky renomovaných značek a výrobců a jde o velmi výrazný bezpečnostní prvek ochrany vozidla i domácnosti.

OLED displej a všechny údaje o nabíjení vždy na očích

Nabíječka je vybavena dobře čitelným OLED displejem, který zobrazuje všechny důležité informace o nabíjení, jako je napětí, proud, výkon nabíjení, čas, energie, teplota a další. Kromě toho jsou na nabíječce LED diody, které signalizují průběh a stav samotného nabíjení. Díky těmto hardwarovým prvkům si na své přijdou i uživatelé, kteří neholdují mobilním technologiím, avšak zároveň chtějí vlastnit prvotřídní nabíječku. Jedním pohledem na ovládací panel se tak vždy dozvíte všechny podstatné informace o nabíjení, což je v mnoha případech rychlejší a praktičtější, než brát do ruky telefon či tablet. Údaje z displeje se dají také relevantně použít v případě rozúčtování nákladů za nabíjení, ať už na firemní a soukromé účely, nebo nabíjení na jiném veřejném místě.

Bez přehřívání a téměř nulové ztráty při nabíjení

Řídicí elektronika i samotné vodiče této nabíječky, jsou vyrobeny z nejmodernějších sloučenin bez kyslíkaté mědi a stříbra, které představuje nejmodernější pokrok v oblasti vývoje, energetické efektivity a úspory nákladů při nabíjení. Zatímco běžné nabíječky kalkulují se ztrátami na úrovni 10% a více, v tomto případě jsou díky použitým materiálům ztráty nižší až o 70%. Díky těmto materiálům nové generace, se nabíječka nepřehřívá, což se příznivě podepsalo na její celkové životnosti a bezpečnosti. Výrobcem odhadovaná životnost nabíječky je 10 tisíc nabíjecích cyklů, což je ekvivalent 10 let používání.

Certifikovaná, vhodná do každého počasí a na každou příležitost

Nabíječka prošla CE certifikací podle normy IP65, a také nejpřísnější normou ROHS, které z ní dělají spolehlivého společníka do každého počasí. Kromě toho, že je vodě odolná, je také prachuvzdorná, UV odolná a bez problémů na ni může pršet, sněžit nebo svítit přímé slunce. Nezáleží tak, zda je -25°C nebo +50°C, zda prší, nebo padají kroupy. Nabíjení je možné realizovat bezpečně kdekoliv a kdykoliv, za jakýchkoliv podmínek. Navíc, díky pokročilému inteligentnímu managementu EMS, nabíječka vyhodnocuje každých 32 milisekund samotný průběh nabíjení, čím dokonale chrání baterii vozidla před jakýmkoli poškozením v případě přepětí, podpětí, přehřátí, zkratu či zasažení bleskem, se nabíjení okamžitě a preventivně ukončí.

Jazda autem téměř zcela zdarma

Díky použitým vysoko vodivým materiálům této trojfázové nabíječky, je bez jakýchkoliv problémů možné jet už za 60 kč na 100km, což je ekvivalent asi 1,5 litra benzínu. V případě nízké tarifikace či pomocí nočního proudu a načasování nabíjení, bez problémů budete jezdit i za méně, než 40 kč na 100km jízdy. A pro ty, kteří chtějí jít ještě dál a využijete koordinaci řízeného výkonu s vlastní fotovoltaikou, 100km jízdy může stát i 0 kč. A to jsou hodnoty, při kterých je návratnost investice do této nabíječky doslova v horizontu několika dní.

Přenosné, ale i stacionární použití jako WallBox

Nabíječka je dodávána s praktickým nárazu a vodě odolným cestovním pouzdrem, které ji dokonale ochrání při přenášení a zajistí její dlouhou životnost. Výhodou této cestovní tašky je i akustická funkce, při umístění v kufru či ve frunku nerezonuje, nevibruje a je potichu. Pouzdro je navíc antistatické a nabíječku dokonale chrání. Kromě toho jsou součástí balení i kotvící hmoždinky a šrouby, které slouží k případné montáži na stěnu a používání této nabíječky stacionárně, jako například WallBox. V případě zájmu o ještě lepší ochranu nabíjecího konektoru a celé nabíječky doporučujeme tento šikovný nástěnný držák, který zabrání případnému přejíždění či neúmyslnému poškození, když se nabíječka zrovna nepoužívá.

Klíčové vlastnosti

- Nejmodernější materiály, bez kyslíkatá měď s nulovými ztrátami bez přehřívání

- Wi-Fi konektivita, dosah až 10 metrů

- Doživotně bezplatná mobilní webová aplikace s funkcemi řízení výkonu nabíjení, monitoringem, historií a jiné

- Inteligentní řízení výkonu pomocí funkce 4-gears

- Pokročilý elektronický management nabíjení EMS chrání baterii vozidla

- Úroveň ochrany a certifikace až IP65 vodě odolnost a prachotěsnost

- Vhodné do každého počasí, možné použití i venku při -25 až po +50°C

- Nastavení nabíjecího proudu jedním tlačítkem 8A, 10A, 13A, 16A

- Podporuje jednofázové nabíjení 1,3 kW až 3,6 kW

- Podporuje trojfázové nabíjení 4 kW až 11 kW

- Inteligentní ochrana před podpětím, přepětím, únikem, zkratem, přehřátím a bleskem

- Reakční doba 32 ms

- Ochrana při úniku 23 mA

- Kompatibilní se všemi evropskými EV a PHEV

- Bez nutnosti volat elektrikáře, není potřeba revize ani projektová dokumentace

- Stačí připojit do 5-kolíkové CEE průmyslové zásuvky 380/400 V 16A (např. jako cirkulár)

- Evropský nabíjecí konektor typ 2/IEC62196

- Udávaná životnost až 10 tisíc nabíjecích cyklů/10 let

- Menovité napětí 400 V/50/60 HZ 3 fáze

- Vodiče 5 x 2,5 mm + 0,75 mm

- Německá značka, roky ověřená kvalita, oficiální distribuce

- Délka: 5 metrů

Obsah balení

- Nabíječka s Wi-Fi 11 kW 3 x 16A

- Cestovní pouzdro/ taška na přenášení

- Redukce na běžnou 230 V zásuvku Schuko 16A

- Kotvící hmoždinky a šrouby pro volitelné upevnění na stěnu

- Uživatelský manuál

Nejčastější otázky a odpovědi

Jaký je rozdíl mezi nabíječkou do 230 V a nabíječkou do 400 V?

Nabíječka do 230 V je určena k pomalému nabíjení 3,6 kW a je kompatibilní se 100% běžnými zásuvkami, které máme všichni doma a důvěrně je známe. Na rozdíl od toho Nabíječky do 400 V, slouží k 3x rychlejšímu nabíjení až 11 kW, avšak vyžadují si 5-kolíkovou zásuvku (to je ta, kam se připojuje například cirkulár).

Jaký je rozdíl mezi nabíječkou do 400 V a WallBoxem do 400 V?

Pokud jde o rychlost nabíjení, rozdíl mezi nimi není žádný. WallBox je inteligentní zařízení, které disponuje množstvím dalších funkcí, jako je monitorování spotřeby, autorizace pomocí čipových karet, mobilní aplikace, Wi-Fi připojení, nastavování oprávnění, limitů, propojení na fotovoltaiku a další. Nabíječka do 400 V nepodporuje tolik funkcí jako WallBox, avšak je výrazně levnější a pokud nevyžadujete pokročilé funkce, primárně Vám jde jen o nabíjení, nabíječka do 400 V bude pro Vás správnou volbou.

Potřebuji k nabíječce do 400 V něco speciálního dokoupit?

Ne, nabíječky do 400 V již v sobě obsahují vše. Jde o all-in-one zařízení, nazývané také jako Plug and Play, což v překladu znamená, že je v ní již vše integrované, včetně řídící elektroniky, koncovky do zásuvky a obsahuje i 5metrový či 10metrový nabíjecí kabel a stačí jednu stranu připojit do 5-kolíkové zásuvky a druhou stranu do vozidla.

Stačí mi nabíječka do 400 V, nebo potřebuji WallBox?

WallBox potřebujete jen tehdy, pokud chcete z nabíjení vytěžit úplné maximum, mít pokročilé a nejmodernější funkce. Pokud Vám jde jen o nabíjení či skladnost, kupte si nabíječku do 400 V a raději ušetřete a investujte do něčeho jiného.

Využiju nabíječku do 400 V i v případě, že mám Plug-in Hybrid?

Ano, množství Plug-in Hybridních vozidel podporuje rychlé nabíjení. Pokud tedy jde o rychlé, ale zároveň šetrné a bezpečné nabíjení, Váš Plug-in Hybrid podporuje rychlé trojfázové AC nabíjení, nabíječka do 400 V je pro Vás správnou cestou, jak si dobit své vozidlo i za méně než 1 hodinu.

Přílohy 

- Návod pro Nabíječka s Wi-Fi do 400 V
Zobrazit více

Parametry

Výrobce EVPartner
Napětí 400 V V
Výkon 11 kW
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty