100 %
(5 hodnocení)
EVPartner 400 V V 5 m 11 kW
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
100 %
(5 hodnocení)
EVPartner 400 V V 5 m 11 kW
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

EVPartner Nabíječka pro elektromobil a Plug-in hybrid do zásuvky CEE 400V Typ 2 11 kW 2 5 m

Nabijte svůj elektromobil či Plug-in Hybrid až 3krát rychleji, než s běžnou 230V nabíječkou. Díky této přenosné a mimořádně výkonné trojfázové nabíječce s výkonem až 11 kW a délkou 5 metrů nabijete své EV či PHEV rychle, bezpečně, mimořádně šetrně a hlavně bez nutnosti volat elektrikáře. Nabíječku stačí připojit do červené 5kolíkové průmyslové zásuvky 400 V a druhý konec do vozidla. Nabíjení se okamžitě spustí a v závislosti na velikosti baterie vašeho vozidla může být nabito na 100% už za 3 až 4 hodiny. Tato trojfázová nabíječka do 400 V kombinuje výhody WallBoxu a praktičnost běžné nabíječky za mimořádně výhodnou cenu. Její nízká hmotnost a velmi skladné rozměry vám navíc umožní ji mít všude s sebou. Trojfázovou červenou 5kolíkovou zásuvku mají běžně kempy, apartmány, garáže, hotely, rodinné domy, chaty či firmy, a vy budete mít vždy jistotu, že nabijete své elektrické vozidlo všude, kde se budete nacházet. To je pocit jistoty, který si jednoduše zamilujete.

Nastavte si vlastní výkon nabíjení

Na nabíječce si navíc můžete jedním tlačítkem pohodlně nastavit výkon nabíjení, který vám bude nejvíce vyhovovat. Na výběr je 6A, 10A, 13A nebo 16A, a to dokonce na jedné nebo třech fázích současně. Znamená to, že nabíjet můžete minimálně 1,4 kW a maximálně až 11 kW. Díky tomuto nadstandardnímu rozpětí si přijde na své opravdu každý. Své vozidlo můžete navíc bezpečně a spolehlivě nabíjet i na místech s horší či starší elektroinstalací, a to bez toho, abyste cokoli riskovali. Nabíječka je totiž vybavena pokročilým elektronickým řízením nabíjení EMS, které každých 32 milisekund vyhodnocuje napětí, proud, teplotu a přizpůsobuje tomu proces nabíjení, aby byl za jakýchkoli podmínek vždy bezpečný pro elektroinstalaci, pro baterii vozidla a pro bezpečnou manipulaci. Vy se tak nemusíte o nic starat a jen si užívat rychlé, šetrné a bezpečné nabíjení, ať jste kdekoli.

Nejlevnější a zároveň nejšetrnější nabíjení jaké jen může být

Věděli jste o tom, že trojfázové nabíjení patří k těm nejšetrnějším způsobům nabíjení vůbec? Elektřina přicházející do vozidla se rovnoměrně rozděluje na 3 fáze, čím se šetří palubní elektronika vozidla a také samotná přívodní elektroinstalace. Navíc se tímto způsobem výrazně eliminuje možné přetížení elektrických rozvodů či samotného jističe koncové přípojky. Takovéto nabíjení je doporučeno 100% výrobci vozidel a zajišťuje baterii vozidla optimální podmínky na její dlouhověkost a bezporuchový průběh funkčnosti s téměř nulovou degradací či ztrátou kapacity. Poděkuje se vám také vaše peněženka, neboť nabíjení touto trojfázovou nabíječkou je ekonomicky nejvýhodnější a 100 km jízdy vás s touto nabíječkou vyjde na přibližně 2,50 €.

Pokročilý časovač, nabíjení v čase nízké tarifikace - jak šetřit ještě více

Nabíječka je vybavena funkcí časovače, díky které můžete odložit nabíjení a naplánovat ho například na večerní proud nízké tarifikace, kdy je elektřina výrazně levnější, a tím ušetřit ještě více peněz. Díky tomu může být nabíjení až o 30% levněnější a bez problémů vás tak 100 km jízdy vyjde i méně než 2 €. Nastavení časovače můžete využít i v případě fotovoltaiky, kdy si můžete nastavit nabíjení v určitou hodinu, kdy víte, že bude svítit slunce, a tím ušetřit ještě více. Díky plánování nabíjení a využití sluneční energie je tak možné jet i za méně než 1 € na 100 km jízdy, a to jsou již hodnoty, které vám zajistí finanční návratnost nabíječky už doslova během několika dnů. LCD displej - všechny důležité informace o nabíjení stále na očích Nabíječka je vybavena přehledným LCD displejem, který zobrazuje všechny důležité a podstatné informace o nabíjení, jako je délka nabíjení, výkon v kW, napětí ve Voltech, proud v Ampérech, celkově předaná energie a další. V případě jakéhokoli problému nebo anomálie se na displeji zobrazí také další informace, které vám pomohou s diagnostikou nabíjecího procesu. Tyto údaje je možné využít například i v případě rozúčtování nákladů za nabíjení firemního vozidla doma nebo pro soukromé účely, případně se díky nim budete moci finančně vyrovnat, pokud nabíjíte v hotelech nebo na jiném veřejném místě. O nabíjení budete mít jednoduše vždy dokonalý přehled.

Prvotřídní materiály, nejmodernější TECHNOLOGIE, certifikace pro každé počasí

Nabíječka je CE certifikovaná a splnila také ty nejpřísnější normy standardu ROHS, což z ní dělá spolehlivého partnera, na kterého se jednoduše můžete spolehnout za každého počasí a za jakýchkoli podmínek. Nezáleží, zda je léto, zima, nebo mrzne, či prší. Díky nadstandardně vysoké certifikaci IP65 ji můžete bezpečně používat i za deště nebo na přímém slunci. Díky použití nejmodernějších technologií bez kyslíkaté mědi je navíc nabíjení s téměř nulovými ztrátami a bez přehřívání. Německá kvalita, dlouhá životnost, záruka kvality, jednoduché ovládání, mimořádně výhodná cena, to jsou atributy, které si jednoduše na této nabíječce zamilujete.

Přenosné, ale i stacionární použití jako WallBox

Nabíječka je dodávána s praktickým nárazu a vodě odolným cestovním pouzdrem, které ji dokonale ochrání při přenášení a zajistí její dlouhou životnost. Výhodou této cestovní tašky je i akustická funkce, při umístění v kufru či ve frunku nerezonuje, nevibruje a je potichu. Pouzdro je navíc antistatické a nabíječku dokonale chrání. Kromě toho jsou součástí balení i kotvící hmoždinky a šrouby, které slouží k případné montáži na stěnu a používání této nabíječky stacionárně, jako například WallBox. V případě zájmu o ještě lepší ochranu nabíjecího konektoru a celé nabíječky doporučujeme tento šikovný nástěnný držák, který zabrání případnému přejíždění či neúmyslnému poškození, když se nabíječka zrovna nepoužívá.

Klíčové vlastnosti

- Nejmodernější materiály, bez kyslíkatá měď s nulovými ztrátami bez přehřívání

- Pokročilý elektronický řízení nabíjení EMS chrání baterii vozidla

- Úroveň ochrany a certifikace až IP65 vodotěsnost a prachotěsnost

- Vhodné pro každé počasí, možné použití i venku při -25 až +50 °C

- Nastavení nabíjecího proudu 6A, 10A, 13A, 16A

- Podporuje jednofázové nabíjení 1,3 kW až 3,6 kW

- Podporuje trojfázové nabíjení 4 kW až 11 kW

- Inteligentní ochrana před podpětím, přepětím, únikem, zkratem, přehřátím a bleskem

- Reakční čas 32 ms

- Ochrana při úniku 23 mA

- Kompatibilní se všemi evropskými EV a PHEV

- Bez nutnosti volat elektrikáře, není potřeba revize ani projekční dokumentace

- Stačí připojit do červené 5kolíkové CEE průmyslové zásuvky 400 V 16A (např. jako mixér)

- Evropský nabíjecí konektor typ 2/IEC62196

- Udávaná životnost až 10 tisíc nabíjecích cyklů/10 let

- Jmenovité napětí 400 V/50/60 HZ 3 fáze

- Vodiče 5 x 2,5 mm + 0,75 mm

- Německá značka, lety ověřená kvalita, oficiální distribuce

- Délka: 5 metrů

Obsah balení

- Nabíječka 11 kW 3 x 16A

- Cestovní pouzdro/ taška na přenášení

- Kotvící hmoždinky a šrouby pro volitelné upevnění na stěnu

- Uživatelský manuál

Nejčastější otázky a odpovědi

Jaký je rozdíl mezi nabíječkou do 230 V a nabíječkou do 400 V?

Nabíječka do 230 V je určená pro pomalé nabíjení 3,6 kW a je kompatibilní se 100 % běžnými zásuvkami, které máme všichni doma. Na rozdíl od toho nabíječky do 400 V slouží k 3x rychlejšímu nabíjení až 11 kW, avšak vyžadují červenou 5-kolíkovou zásuvku (to je ta, kam se například připojuje cirkulár).

Jaký je rozdíl mezi nabíječkou do 400 V a WallBoxem do 400 V?

Pokud jde o rychlost nabíjení, mezi nimi není žádný rozdíl. WallBox je inteligentní zařízení, které disponuje množstvím dalších funkcí, jako je sledování spotřeby, autorizace pomocí čipových karet, mobilní aplikace, Wi-Fi připojení, nastavení oprávnění, limity, propojení s fotovoltaikou a další. Nabíječka do 400 V nepodporuje tolik funkcí jako WallBox, avšak je výrazně levnější a pokud nepotřebujete pokročilé funkce a primárně vám jde o nabíjení, nabíječka do 400 V bude pro vás správná volba.

Musím si koupit něco speciálního pro tuto nabíječku do 400 V?

Ne, nabíječky do 400 V již v sobě obsahují vše. Jedná se o all-in-one zařízení, nazývané také jako Plug and Play, což znamená, že je v ní již vše integrované, včetně řídicí elektroniky, koncovky do 380/ 400 V zásuvky a obsahuje také 5metrový nebo 10metrový nabíjecí kabel s konektorem Typ 2. Stačí jednu stranu připojit do červené 5kolíkové zásuvky a druhou stranu do vozidla.

Postačí mi nabíječka do 400 V, nebo potřebuji WallBox?

WallBox potřebujete jen tehdy, pokud chcete z nabíjení dostat úplné maximum, mít pokročilé a nejmodernější funkce. Pokud vám jde jen o nabíjení nebo skladnost, kupte si nabíječku do 400 V a raději ušetřete a investujte do něčeho jiného.

Využiji tuto nabíječku do 400 V i v případě, že mám plug-in hybridní vozidlo?

Ano, množství Plug-in Hybridních vozidel podporuje rychlé nabíjení. Pokud tedy jde o rychlé, ale zároveň šetrné a bezpečné nabíjení, váš Plug-in Hybrid podporuje rychlé trojfázové AC nabíjení, nabíječka do 400 V je pro vás správnou cestou, jak si nabít své vozidlo i za méně než 1 hodinu.

Přílohy 

- Návod pro Nabíječka do 400 V
Zobrazit více

Parametry

Výrobce EVPartner
Napětí 400 V V
Délka kabelu 5 m
Výkon 11 kW
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty