0 %
(0 hodnocení)
Lusti unisex závodní 23/24 dlouhé
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Lusti unisex závodní 23/24 dlouhé
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Lusti TOUR 94 23/24

LUSTI TOUR 94
Lyže Lusti TOUR 94 se kterými budete mít úžasnou volnost pohybu. Budete s nim jako doma i ve volném terénu, kde Vám poskytnou úžasnou volnost i při jízdě v prašanu.Jedná se o lyži,se kterou si můžete vyrazit do vysokých hor a dopřát si tak  jízdu na hraně,při které Vás tyto lehké lyže budou poslouchat.Zároveň Vám umožní středně dlouhý až dlouhý oblouk. Lyže Lusti TOUR 94 disponují kvalitním celodřevěným jádrem a dvěmi biaxiálními prepregovými nosnými vrstvami a výztuhou. Dále jsou lyže opatřeny sintrovanou skluznicí a kvalitními ocelovými hranami.

 

Nevix 100% Garance spokojenosti
Velmi nám záleží na vaší spokojenosti. Důvěry k nám si velmi vážíme, proto jsme zdarma zavedli další nadstandardní službu pro naše registrované zákazníky, která usnadní případnou výměnu nepoužitého zboží v prodloužené 30 denní lhůtě. Při výměně zboží nebudete mít žádné starosti se zbytečným chozením na poštu. My se o vše postaráme, kurýr si balíček u Vás doma vyzvedne a dopraví k nám a to zcela zdarma. Nákupem u nás nic neriskujete. Podrobnosti o službě Nevix 100% Garance spokojenosti.

Výhody

Malosériová česká výroba
Použití kvalitních materiálů
Odolná povrchová úprava
Kvalitní sintrovaná závodní skluznice

 

Nevýhody

Nemá

Názor experta
Lyže Lusti TOUR 94 si oblíbí především spíše lyžaří zaměření na závodění, ale i skialpinisti, kteří si chce užívat lehkost skialpinismu. Vhodné jsou pro jízdu v prašanu i ve volném terénu, kde perfektně užijete středně dlouhý až dlouhý oblouk. S lyžemi TOUR 94 můžete s klidem vyrazit do vysokých hor a dopřát si tak náročné a rychlé sjezdy. Díky odolné povrchové polyamidové fólii nedochází k mechanickému poškození lyží.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Lusti
Určení unisex
Schopnosti lyžaře závodní
Sezona 23/24
Délka oblouku dlouhé
Materiál jádra dřevěné
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky