0 %
(0 hodnocení)
Aqua Marina touring SUP 170 kg nafukovací 370 l
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Aqua Marina touring SUP 170 kg nafukovací 370 l
Zobrazit další nabídky

Popis

Paddleboard Aqua Marina Hyper 12,6

Pro koho je určen
Paddleboard Aqua Marina Hyper 12'6"

Nafukovací paddleboard Aqua Marina Hyper 12'6" je vhodný pro každého dobrodružného paddleboardistu. Díky své extra pevné dvoukomorové konstrukci poskytuje dostatečně vysokou nosnost a uveze i těžší jezdce nebo větší náklad. Je ideální pro jezdce do 170 kg. Vysoká nosnost z něj činí paddleboard na výlety nebo sportovní paddleboard pro jezdce, kteří si při jízdě dají rádi do těla. Se šířkou prkna 32", tedy 81 cm, si jízdu na něm užije jak ambiciózní začátečník, tak pokročilý jezdec.

Začátečník
bar

Pokročilý
bar

Profesionál
bar

Kam se vydat na paddleboardu
SUP Aqua Marina Hyper 12'6"

Paddleboard Aqua Marina Hyper 12'6" patří do kategorie touringových nafukovacích paddleboardů, tedy takových, které jsou svým tvarem a jízdními vlastnostmi přizpůsobeny i celodennímu pádlování. Je proto primárně určen pro delší výlety a dobrodružné expediční výpravy. Zabaví se na něm však celá rodina. Skvěle zvládá nejen tekoucí řeku při splavu, ale také klidné pádlování na hladké vodě nebo vlny na dovolené u moře. Nezapomeň si ho proto přibalit na rodinnou dovolenou. S paddleboardem Aqua Marina Hyper 12'6" se snadno cestuje díky jeho nízké váze a praktickému batohu , do kterého bez problémů sbalíš veškeré příslušenství.

Na moře
Na řeku
Jezero

V čem je nafukovací paddleboard výjimečný?
SUP Aqua Marina Hyper 12'6"

Pokud miluješ objevovat nová místa a sbírat SUPer zážitky paddleboard Aqua Marina Hyper 12'6" je k tomu jako stvořený. Tento perfektní cruiser s dvoukomorovou konstrukcí nabízí extra bezpečnost a pevnost při tvých dobrodružných plavbách. Novinka roku 2021 s vylepšeným tvarem a širším ocasem je jedinečným sportovním paddleboardem, který perfektně klouže po jakékoli vodní hladině a skvěle drží směr ve všech podmínkách. Paddleboard je vybaven dvěma bungee lany, takže uneseš s sebou vše, co budeš během celodenního výletu potřebovat a neoprenovou rukojetí pro pohodlný přenos desky k vodě. Na paddleboardu se nacházejí kovová očka pro uchycení kajakové sedačky a kovové očko v zadní části pro uchycení leashu. O pohodlí během celodenní jízdy se postará měkká broušená EVA pěna s povrchem crocodile skin, která bezpečně drží nohu na palubě. Pro efektivní manévrování je navíc vybavena kick padem, vyvýšenou zádí, o kterou se při otáčkách můžeš bezpečně zapřít.

Nosnost
nosnost

Charakteristika

Stabilita
bar
9 /10

Ovládání
bar
7 /10

Držení směru
bar
9 /10

Rychlost
bar
9 /10

Rozměry

Nafouklé

V krabici

Sbaleno

Růžový pruh

Výhodné sety se slevou

Co o tomto produktu říkají naši jezdci?
 Aqua Marina nabízí širokou škálu svých SUPů od všestraných allroundových tvarů přes desky specializované na splav divoké řeky až po raceové speciály s použitím konstrukce, která tě udrží v bezpečí. Touringový model Hyper je ideální na celodenní výlety po řece, jezeře ale skvěle poslouží i na hladině moře.

Nikol
paddleboardový nadšenec

Na čem jezdím: Paddleboard Abstract Palma

Videa

Fotogalerie

Výbava paddleboardu

Konstrukce paddleboardu
Více o konstrukci

Technické prvky
prvky
Více specifikací

Infozóna:
infozona
Přejít do infozóny

Benefity
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aqua Marina
Typ touring SUP
Nosnost 170 kg
Konstrukce nafukovací
Objem 370 l
Rozměry 381 x 81 x 15 cm
Technologie konstrukce dvoukomorové
Zobrazit další nabídky