100 %
(5 hodnocení)
Watt Sup touring SUP 150 kg nafukovací 340 l
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
100 %
(5 hodnocení)
Watt Sup touring SUP 150 kg nafukovací 340 l
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Paddleboard Wattsup MARLIN 12'0

Pro koho je určen
Paddleboard Wattsup Marlin 12

Paddleboard Marlin 12 je určen pro pokročilé paddleboardisty s váhou do 160 kg nebo pro rodinné využití. Díky své vysoké nosnosti a pohodlně velkým rozměrům odveze bez problémů i více jezdců. Tento paddleboard je skvělým řešením pokud hledáš univerzální prkno pro sebe, rodinu nebo parťáka. Větší šířka 33"/84 cm činí tento nafukovací SUP ještě stabilnějším. Také představuje více místa na desce pro větší pohodlí během delších výletů. Díky délce 12'/365 cm má paddleboard Marlin 12 větší plochu v kontaktu s vodní hladinou a větší výtlak. Tato kombinace zaručuje stabilní a rychlý paddleboard vhodný jak pro lehké tak pro těžší jezdce.

Začátečník
bar

Pokročilý
bar

Profesionál
bar

Kam se vydat na paddleboardu
SUP Wattsup Marlin 12

Paddleboard Marlin 12 je díky svému tvaru a rozměrům ideální pro celodenní výlety. Vydej se s celou rodinou či kámoši na dobrodružný splav po řece nebo stravte celý den na klidném jezeře. K poznávání nových míst na rodinné dovolené u moře je tento nafukovací SUP také jako stvořený. Díky zvednuté špičce si s vlnami hravě poradí. Odolná, ale lehká jednovrstvá konstrukce umožňuje jednoduché a komfortní cestování. Pokud tě stand up paddleboarding přestane bavit, o 4 kovová očka na palubě jednoduše upevníš kajakovou sedačku a můžeš se vydat na expedice v pohodlném sedu.

Na moře
Na řeku
Jezero

V čem je nafukovací paddleboard výjimečný?
SUP Wattsup Marlin 12

Paddleboard Marlin 12 vyniká svým touringovým tvarem a všestrannou využitelností. Je perfektní pokud toužíš po rychlé a stabilní desce, která odveze i těžšího jezdce. Jeho 6"/15 cm tloušťka zvyšuje pevnost paddleboardu a dodává větší stabilitu. Paddleboard Wattsup Marlin 12 je skvěle vybavenou deskou za super cenu. Nechybí měkká neoprenová rukojeť pro pohodlný přenos k vodě, madlo v zadní části pro lepší manipulaci na vodě, očko pomocí, kterého se můžeš nechat táhnout, nebo poslouží k uchycení SUPu o bójku, očka vzadu k uchycení pojistného popruhu a slide-in ploutvička, kterou snadno a rychle upevníš bez použití jakýchkoli nástrojů. Měkká EVA pěna se postará o pohodlí během jízdy a vyvýšený kick pad zajistí lepší ovladatelnost během radikálních manévrů.

Nosnost
nosnost

Charakteristika

Stabilita
bar
10 /10

Ovládání
bar
8 /10

Držení směru
bar
7 /10

Rychlost
bar
6 /10

Rozměry

Nafouklé

V krabici

Sbaleno

Růžový pruh

Výhodné sety se slevou

Co o tomto produktu říkají naši jezdci?
Paddleboard Wattsup je skvělou volbou pro každého rekreačního paddleboardistu. Perfektní vybavení plováku, propracovaný design a promyšlený tvar z něj činí ideální plovák opravdu do každých podmínek a na každý den. Wattsup nabízí opravdu hodně muziky za málo peněz a nezklame tě, ať už stojíš na paddleboardu poprvé nebo je paddleboarding tvou oblíbenou letní aktivitou už léta.

Nikol
paddleboardový nadšenec

Na čem jezdím: Paddleboard Abstract Palma

Videa

Fotogalerie

Výbava paddleboardu

Konstrukce paddleboardu
Více o konstrukci

Technické prvky
prvky
Více specifikací

Infozóna:
infozona
Přejít do infozóny

Benefity
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Watt Sup
Typ touring SUP
Nosnost 150 kg
Konstrukce nafukovací
Objem 340 l
Rozměry 365 x 84 x 15 cm
Technologie konstrukce jednokomorové
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky