100 %
(1 hodnocení)
F2 touring SUP 165 kg nafukovací 365 l
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
100 %
(1 hodnocení)
F2 touring SUP 165 kg nafukovací 365 l
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Paddleboard F2 Axxis Combo 12'2''

Prostorný rodinný paddleboard. Součástí balení combo je i kajaková sedačka a čtyř dílné nastavitelné kajakové pádlo 2v1. Díky šířce 86cm je paddleboard velmi stabilní a zároveň špička pěkně prostupuje vodou. Vybaven madly pro snadné přenášení. Paluba je pokryta frézovanou protiskluzovou pěnovou podložkou, která se nesmeká a je příjemná pro nohy. Tento paddleboard se pyšní nejpopulárnějším tvarem na světě a výbornou manévrovatelností. Paddleboard F2 Axxis posouvá rodinnou zábavu na vyšší úroveň.

Konstrukce: (Dvouvrstvý)

Velmi bytelná a tuhá konstrukce. Jedná se dvě vrstvy PVC, které se při běžném používání nedají prorazit. Tato technologie je vhodná i do půjčoven. Díky vysoké podélné tuhosti je tato technologie vhodná pro těžké jezdce. Paddleboardy značky F2 mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na tlak 13-15 PSI perfektně drží tvar a je velmi tuhá. Doporučený tlak je 15 PSI, maximum pak 18 PSI

Flosny a zbytek

Paddleboard je vybaven centrální odnímatelnou flosnou a dvěma pružnými ploutvičkami, které jsou součástí plováku. Pro plavbu s plachtou je plovák vybaven kastlíkem pro umístění ploutve uprostřed plováku, která zamezí "sfoukávání" při jízdě proti větru. Při použití na řece nebo v malé hloubce doporučujeme nahradit centrální flosnu ploutvičkou se zkráceným profilem. V přední části paluby je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu na delší cesty, na stranách a zadní části má plovák D-ring kroužky. Povrch plováku je potažen příjemnou EVA nášlapnou vrstvou, která zajišťuje dostatečnou přilnavost a zamezuje uklouznutí.

Součást balení:

- plovák F2 Axxis 12'2"x34"x6"

- čtyřdílné skládací pádlo SUP/kajak (možnost přeměnit na kajakový dvojlist)

- kajaková sedačka

- nepromokavý vak Neon

- vysokotlaká pumpa vybavená manometrem

- transportní batoh

- 1x odnímatelná plastová zadní flosna Slide-in + 2x fixní flosny

- opravná sada
Zobrazit více

Parametry

Výrobce F2
Typ touring SUP
Nosnost 165 kg
Konstrukce nafukovací
Objem 365 l
Rozměry 372 x 86 x 15 cm
Technologie konstrukce jednokomorové
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky