92 %
(12 hodnocení)
Aqua Marina allround SUP 150 kg nafukovací 330 l

Popis

Paddleboard Aqua Marina Magma

Pro koho je určen
Paddleboard Aqua Marina Magma 11'2"

Nafukovací paddleboard Aqua Marina Magma je ideální pro začátečníky i pokročilé paddleboardisty. O bezpečnou stabilitu se postará allround tvar a šířka 33", čili 84 cm. Díky svým rozměrům a nosnosti je vhodný i pro těžší jezdce do 150 kg. Pokud tě nebaví pádlovat o samotě, pro paddleboard Aqua Marina Magma není žádný problém odvézt i dva dospěláky Je skvělý i jako rodinný paddleboard. Na palubě dlouhé 11'2", tedy 340 cm je dostatek místa i pro pohodlné vození dětí či pejska.

Začátečník
bar

Pokročilý
bar

Profesionál
bar

Kam se vydat na paddleboardu
SUP Aqua Marina Magma 11'2"

Aqua Marina Magma patří do kategorie univerzálních all-round nafukovacích paddleboardů. Díky svému všestrannému tvaru zvládne jízdu v jakýchkoli podmínkách. Vezmi ho na jezero za domem, kde se děcka perfektně vyřádí, vydej se s ním na dobrodružný splav na řeku a nezapomeň si ho vzít ani na rodinnou dovolenou. Pro větší jistotu na moři najdeš v balení také pojistný leash na nohu, který nyní připojíš o zesílený D-ring z nerezavějící oceli. Díky své konstrukci a nízké váze se s ním snadno cestuje. Se vším příslušenstvím jej rychle a snadno sbalíš do přepravního batohu.

Na moře
Na řeku
Jezero

V čem je nafukovací paddleboard výjimečný?
SUP Aqua Marina Magma 11'2"

Nejnovější model paddleboardu Aqua Marina Magma je navržen do širokého spektra podmínek a pro každý typ jezdce. Navíc prošel úpravou tvaru ocasu, což jej učinilo ještě stabilnějším. Pohodlný Diamond broušený povrch s pískovým vlněním poskytuje ještě větší komfort a přilnutí. Novinkou je také takzvaný Red Strap Bungee Systém, jehož součástí je ikonický červený pásek a nyní přichytí ještě více nákladu. Tento univerzální paddleboard využiješ také jako kajak díky možnosti snadného připnutí kajakové sedačky. Pohodlné přenášení zajistí neoprenová rukojeť ve středu paddleboardu. Součástí paddleboardu Aqua Marina Magma je také nové Carbon Hybrid pádlo, které je o 14% lehčí. Chystání na vodu ti usnadní patentovaná SAFS ploutvička, kterou jen zaklikneš a můžeš vyrazit. Všechny nové desky Aqua Marina jsou vybaveny novým ekologičtějším batohem CIRCUPACK, který je vyroben ze 100% plastového odpadu.

Nosnost
nosnost

Charakteristika

Stabilita
bar
1 /10

Ovládanie
bar
8 /10

Držanie smeru
bar
7 /10

Rýchlosť
bar
6 /10

Rozměry

Nafouklé

V krabici

Sbaleno

Růžový pruh

Výhodné sety se slevou

Co o tomto produktu říkají naši jezdci?
Aqua Marina nabízí širokou škálu svých SUPů od všestraných allroundových tvarů přes desky specializované na splav divoké řeky až po raceové speciály s použitím konstrukce, která tě udrží v bezpečí. Model Magma se všestranným allroundovým tvarem zvládne jakýkoli typ vody a to i pod těžším jezdcem, případně dvojicí. Užiješ si ho rovněž na jezeře, řece či na dovolené u moře. Novinka 2023 přichází s vylepšeným tvarem ocasu, díky čemuž je paddleboard ještě stabilnější.

Sia
paddleboardový nadšenec

Na čem jezdím: Paddleboard JP Australia Cruisair Superlight 12'6

Videa

Fotogalerie

Výbava paddleboardu

Konstrukce paddleboardu
Více o konstrukci

Technické prvky
prvky
Více specifikací

Infozóna:
infozona
Přejít do infozóny

Benefity
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aqua Marina
Typ allround SUP
Nosnost 150 kg
Konstrukce nafukovací
Objem 330 l
Rozměry 340 x 84 x 15 cm
Technologie konstrukce jednokomorové
Pro dvě osoby ano
Zobrazit více parametrů