Popis

Paddleboard Aqua Marina Vapor 10'4'

Pro koho je určen
Paddleboard Aqua Marina Vapor

Nafukovací paddleboard Aqua Marina Vapor je ideální pro začátečníky a rekreační paddleboardisty. Díky svým rozměrům a nosnosti je určen pro jezdce do 130 kg. Na paddleboardu Vapor si zapádluje bezpochyby každý člen rodiny. Bez problémů odveze i dva dospěláky, dítě nebo psa.

Začátečník
bar

Pokročilý
bar

Profesionál
bar

Kam se vydat na paddleboardu
SUP Aqua Marina Vapor

Zcela vynovené all-roundové modely Aqua Marina přinášejí ještě lepší tvar a velikosti. Všestranné novinky Aqua Marina roku 2021 představují neuvěřitelně stabilní paddleboard s perfektním skluzem, který využiješ ve všech podmínkách od klidné vodní hladiny až po menší vlny. Od klidné plavby na tichém jezeře, přes dobrodružný splav mírně tekoucí řeky až po nezapomenutelnou jízdu v menších vlnách na dovolené u moře, pro paddleboard Vapor to není žádný problém.

Na moře
Na řeku
Jezero

V čem je nafukovací paddleboard výjimečný?
SUP Aqua Marina Vapor

Aqua Marina Vapor je všestranný paddleboard ideální i pro začátečníky, který využiješ v jakýchkoli podmínkách. Nízká váha a tuhost konstrukce jsou hlavní přednosti nového paddleboardu Aqua Marina Vapor. Nejnovější model paddleboardu Aqua Marina Vapor má větší výtlak a nosnost, což ocení všichni jezdci hledající klidnou jízdu s větším prostorem pro ten nejdůležitější náklad. Pohodlný broušený povrch poskytuje skvělé přilnutí a tento univerzální paddleboard využiješ také jako kajak díky možnosti snadného připnutí kajakové sedačky. Jízda ve vlnách nedělá paddleboardu Vapor žádný problém a pro větší jistotu na moři najdeš v balení také pojistný leash na nohu.

Nosnost
nosnost

Charakteristika

Stabilita
bar
8 /10

Ovládání
bar
9 /10

Držení směru
bar
6 /10

Rychlost
bar
5 /10

Rozměry

Nafouklé

V krabici

Sbaleno

Růžový pruh

Výhodné sety se slevou

Co o tomto produktu říkají naši jezdci?
Aqua Marina nabízí širokou škálu svých SUPů od všestraných allroundových tvarů přes desky specializované na splav divoké řeky až po raceové speciály s použitím konstrukce, která tě udrží v bezpečí. Allroundový model Vapor je vhodný do všech podmínek a tak si můžeš užívat splavu řeky, jaze po jezeře nebo se vyřádit na rozvlněném moři na dovolené.

Nikol
paddleboardový nadšenec

Na čem jezdím: Paddleboard Abstract Palma

Videa

Fotogalerie

Výbava paddleboardu

Konstrukce paddleboardu
Více o konstrukci

Technické prvky
prvky
Více specifikací

Infozóna:
infozona
Přejít do infozóny

Benefity
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aqua Marina
Typ allround SUP
Nosnost 140 kg
Konstrukce nafukovací
Objem 310 l
Rozměry 315 x 79 x 15 cm
Technologie konstrukce jednokomorové
Pro dvě osoby ano
Zobrazit více parametrů