84 %
(7 hodnocení)
Mares
Zobrazit další nabídky
84 %
(7 hodnocení)
Mares
Zobrazit další nabídky

Popis

Mares Sea Vu Dry+

Pokud si rádi užíváte hladinové šnorchlování a rádi sledujete podvodní svět, tato celoobličejová maska je to pravé pro vás. Skvělá maska na šnorchlování Mares je pohodlná a dobře přilnavá k obličeji.
Maska na šnorchlování přes celý obličej přináší velké výhody. Maska se totiž nemlží a dýchání je zcela přirozené. Už žádný šnorchl v ústech. Výhled je velký a prostorný díky velkému zorník a jeho transparentním povrchu.
Maska Mares SEA VU DRY+ má rám, který je ergonomicky tvarován. Panoramatický výhled šnorchlovací masky si zamilují muži i ženy.
Maska disponuje 5 plochými čočkami utvářející 3D tvar. Prostřednictvím těchto čoček dochází k eliminaci optického zkreslení výhledu.
Maska je určena pro šnorchlování, nikoli však pro potápění, kde je nutné vyrovnávat tlak. Maska je určena výhradně k použití na hladině vody. Pro hloubkové ponory doporučujeme klasické potápěčské masky.
Pro juniory a ženy s drobnějším obličejem je určena velikost S/M a ženy s širším obličejem a muže velikost L/XL.
Jak správně měřit a tím vybrat správnou velikost?
Měříme vždy od kořene nosu po bradu a měří se jako přímka. Tedy rovně (nekopíruje nos). Velikost S/M je pro obličej 10-12 cm, velikost L/XL nad 12 cm.
Lze masku používat, když mám vousy?
Možné to samozřejmě je, avšak vousy mohou bránit správnému dotěsnění masky. Proto to příliš nedoporučujeme.
Jak na údržbu?
Údržba celoobličejové masky je snadná. Po šnorchlování ji stačí opláchnout pod sladkou tekoucí vodou a opatrně očistěte vnitřní stranu zorníku. Masku chraňte před pískem a jinými nečistotami, které mohou masku zanášet či poškodit zorník.
Jak funguje suchý šnorchl?
Uvnitř šnorchlu je tzv. plovák, který v případě, že zanoříte hlavu pod hladinu vody zablokuje dýchací trubici a díky tomu se dovnitř nedostane voda.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mares
Zobrazit další nabídky