97 %
(5 hodnocení)
Gladiator allround SUP 135 kg nafukovací 300 l
97 %
(5 hodnocení)
Gladiator allround SUP 135 kg nafukovací 300 l

Popis

Paddleboard Gladiator PRO 10,8

Pro koho je určen
Paddleboard Gladiator PRO 10'8

Allround SUP Gladiator PRO 10'8 se šířkou 34''/ 86 cm a tloušťkou 15 cm je ideálním paddleboardem pro začínající jezdce, díky jeho stabilitě. Vysoký výtlak paddleboardu, až 300 litrů umožňuje jízdu na paddleboardu i těžším jezdcům do hmotnosti 135 kg. Super stabilita a vysoká nosnost dělají z paddleboardu Gladiator PRO 10'8 skvělého parťáka do rodiny. Odvezeš nejen děti, ale pohodlně budeš pádlovat na paddleboardu i sám.

Začátečník
bar

Pokročilý
bar

Profesionál
bar

Kam se vydat na paddleboardu
SUP Gladiator PRO 10'8

Nafukovací paddleboard Gladiator PRO 10'8 s univerzálním allround tvarem je SUP do každého počasí. Zabavíš se s dětmi na jezeře, zažiješ dobrodružství při splavu řeky. Zvednutá špička prkna si poradí i s menšími vlnami na moři. Neváhej ho vzít i na rodinnou dovolenou. Díky nafukovací konstrukci jej snadno sbalíš do tašky a odneseš kam jen budeš chtít.

Na moře
Na řeku
Jezero

V čem je nafukovací paddleboard výjimečný?
SUP Gladiator PRO 10'8

Paddleboard Gladiator PRO 10'8 je prémiovou deskou, která je vyrobena přelaminací dvou vrstev PVC materiálu na 1000DEN textilii s hustým dropstich jádrem. Díky této moderní konstrukci je paddleboard nejen odolný, ale také lehký. Schopnost dosáhnout tlaku 26 PSI činí paddleboard ještě tužším, díky čemuž budeš mít pocit jako na pevné desce. Hrany paddleboardu jsou vybaveny unikátní technologií Triple Xstrong Edge, což dodává desce ještě větší pevnost, skluz a nepřekonatelný výkon. Skvělou využitelnost paddleboardu podtrhuje jeho výbava. Paddleboard je vybaven 3 rukojeťmi, uprostřed pro pohodlný přenos k vodě, když si sám, a dvě na koncích desky, pro přenos ve dvou a lepší manipulaci na vodě. Samozřejmostí je pohodlná nášlapná EVA pěna a bungee lano pro uchycení nákladu. Součástí balení paddleboardu Gladiator PRO 10'8 je lehké třídílné karbonové pádlo s nylonovým listem, výkonná double-action pumpa, leash na nohu a pevný přepravní batoh na kolečkách s UV ochranou.

Nosnost
nosnost

Charakteristika

Stabilita
bar
10 /10

Ovládání
bar
9 /10

Držení směru
bar
6 /10

Rychlost
bar
5 /10

Rozměry

Nafouklé

V krabici

Sbaleno

Růžový pruh

Výhodné sety se slevou

Co o tomto produktu říkají naši jezdci?
Gladiator používá při výrobě svých paddleboardů materiály nejvyšší kvality, což se viditelně odráží i na jejich jízdních vlastnostech. Při výběru paddleboardu Gladiator dostaneš prémiovou kvalitu za dostupnou cenu a navíc máš opravdu z čeho vybírat. Jejich sortiment pokrývá všechny kategorie jezdců od nejmenších paddleboardových začátečníků až po náročné závodníky, kteří si kromě kvality potrpí i na výjimečný design.

Klaudia
Ambiciózní paddleboardistka

Na čem jezdím: Paddleboard Gladiator Light 12'6 Touring

Videa

Fotogalerie

Výbava paddleboardu

Konstrukce paddleboardu
Více o konstrukci

Technické prvky
prvky
Více specifikací

Infozóna:
infozona
Přejít do infozóny

Benefity
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Gladiator
Typ allround SUP
Nosnost 135 kg
Konstrukce nafukovací
Objem 300 l
Rozměry 325 x 86 x 15 cm
Technologie konstrukce dvourstvé