100 %
(2 hodnocení)
Gladiator windsurf SUP 140 kg nafukovací 330 l
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
100 %
(2 hodnocení)
Gladiator windsurf SUP 140 kg nafukovací 330 l
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Paddleboard GLADIATOR WindSUP 11'6

GLADIATOR WindSUP 11'6 je multifunkční nafukovací paddleboard, windsurfing i kajak v jednom pro střední jezdce do cca 120 kg. Vyzkoušejte všechny sporty na jednom prkně. Kompletní sada s plachtou zde.
Je to touringový plovák s délkou 354 cm díky které se při pádlování nebude tolik přetáčet a není nutné tak šasto přehazovat pádlo. Navíc díky šířce 86 cm poskytne jezdci velmi doborou stabilitou.
Plovák má výšku 15 cm, šířku 86 cm a délku 354 cm. Výtlak 330 litrů a váhu pouhých 9,7 kg. Jde o všestranný nafukovací paddleboard (SUP), s možností připojení kajakové sedačky i windsurfungové plachty. Vyrobený dvojvrstvou FUSION DROP-STITCH technologií. Jeho velkou výhodou je, že po jízdě jej sbalíte do úhledného balíčku.
Výrobce uvádí maximální zatížení paddleboardu 140 kg. Z našich testů vyplývá, že váha největšího jezdce by neměla přesáhnout cca 100 kg.
Paddleboard je možno využívat i s kajakovou sedačkou upnutou do D-ringů. V balení je i 8' leash.
Série GLADIATOR WindSUP je určena pro začátečníky i profesionály hledající pevné plováky, které díky moderní dvouvrstvé FUSION technologii vydrží tlak až 26 PSI.
Výrobce doporučuje tlakovat plováky na max 22 PSI s ohledem na rychlé zvyšování tlaku vlivem tepla a zachování bezpečnostní rezervu.
Řada paddleboardů GLADIATOR WindSUP je dodávána s bohatou výbavou, kvalitním pádlem, pěkným batohem s kolečky.
Pro propojení nafukovacího paddleboardu s plachtou doporučujeme zásadně používat kardanový kloub, který výrazně eliminuje síly působící na palubu plováku, je lépe se vyhnout gumovým kloubům. Navíc jej vždy utáhněte tak, aby plastová podložka kloubu těsně přiléhala na palubu. Vyhnete se tak problémům s poškozením insertu, případně celého plováku.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Gladiator
Typ windsurf SUP
Nosnost 140 kg
Konstrukce nafukovací
Objem 330 l
Rozměry 354 x 86 x 15 cm
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky