Popis

Paddleboard Zray X-RIDER DeLuxe X2 10'10

Pro koho je určen
Paddleboard Zray X2 X-Rider DeLuxe

Nafukovací paddleboard Zray X2 X-Rider Deluxe 10'10'' je univerzální deska s allround tvarem vhodná pro začátečníky i pokročilé, díky stabilnímu tvaru a šířce desky, která je 32", tedy 81 cm. Díky nosnosti až 150 kg je vhodný i jako rodinný paddleboard.Bez problémů odnese dva dospěláky, dítě či psa.Stylový design ocení i náročnější milovníci paddleboardingu.O pohodlí se postará měkká nášlapná EVA pěna s designovým raženým povrchem a kick padem pro ještě efektivnější manévrování.

Začátečník
bar

Pokročilý
bar

Profesionál
bar

Kam se vydat na paddleboardu
SUP Zray X2 X-Rider DeLuxe

S paddleboardem Zray X2 X-Rider Deluxe 10'10'' se můžeš vydat prakticky kamkoli. Zábavu si užiješ na klidné hladině jezera, dobrodružství můžeš na něm zažít při splavu řeky. Zvednutý nos paddleboardu překoná i menší vlny. Díky benefitům nafukovacích paddleboardů ho můžeš sbalit a vzít ho i na opačný konec světa. Nechybí ani nerezová očka, pomocí kterých můžeš svůj paddleboard přeměnit na kajak a objevovat přírodu v poholném sedu.

Na moře
Na řeku
Jezero

V čem je nafukovací paddleboard výjimečný?
SUP Zray X2 X-Rider DeLuxe

Lehký a zároveň tuhý paddleboard Zray X2 X-Rider Deluxe 10'10'' s propracovanými detaily ocení jak začátečníci, kupující svůj první paddleboard, tak pokročilí jezdci. Díky své bohaté výbavě a promyšleným prvkům na paddleboardu je Zray X2 X-Rider Deluxe 10'10'' skvělou volbou, pokud hledáš vynikající poměr cena/výkon. Paddleboard je vybaven elastickým bungee lanem v přední části desky pro uchycení nákladu a osobních věcí, které se mohou během plavby sjet. Desku pohodlně přeneseš pomocí neoprenové rukojeti ve středu desky pod paží. Nechybí 4 kovová očka na palubě pro uchycení kajakové sedačky a očko pro zajištění pojistného popruhu, leashu.

Nosnost
nosnost

Charakteristika

Stabilita
bar
9 /10

Ovládání
bar
9 /10

Držení směru
bar
6 /10

Rychlost
bar
5 /10

Rozměry

Nafouklé

V krabici

Sbaleno

Růžový pruh

Výhodné sety se slevou

Co o tomto produktu říkají naši jezdci?
Nafukovací paddleboardy Zray vynikají svojí širokou nabídkou opravdu dostupných plováků. Pokud nechceš sáhnout hluboko do kapsy, ale hledáš ověřený paddleboard, desku od Zray si vybereš, ať už hledáš univerzální allround SUP, paddleboard pro celou rodinu na výlety nebo rychlý závodní speciál.

Sia
paddleboardový nadšenec

Na čem jezdím: Paddleboard JP Australia Cruisair Superlight 12'6

Videa

Fotogalerie

Výbava paddleboardu

Konstrukce paddleboardu
Více o konstrukci

Technické prvky
prvky
Více specifikací

Infozóna:
infozona
Přejít do infozóny

Benefity
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Zray
Typ allround SUP
Nosnost 150 kg
Konstrukce nafukovací
Objem 293 l
Rozměry 330 x 81 x 15 cm
Technologie konstrukce jednovrstvé
Pro dvě osoby ano
Dětské ano
Zobrazit více parametrů